Slide background

אודות

מי אנחנו

קבוצת אריאל נתיבים הינה חברת השקעות והחזקות פרטית, בבעלות נורית וחיים אריאל, בעלת מגוון עיסוקים והשקעות בסקטורים שונים כדוגמת יעוץ בניהול נכסים בענף הנדל"ן, השקעות בנדל"ן מניב, פיתוח קשרים עסקיים בינלאומיים וטיפול ברכישות ומיזוגים, ייצוג הרשויות הכלכליות של מדינות ליטא ולטביה וכן עסקיים חברתיים – תחום תעסוקת אנשים עם מוגבלויות. קבוצת אריאל נתיבים מתמקדת בהזדמנויות עסקיות בה היא יכולה להציף ערך בצורה מכסימלית ובזמן קצר יחסית; חברת נכסי אריאל – ניהול נכסים בע"מ, החברה הגדולה והותיקה בישראל בתחום ניהול נכסים ושירותים בענף הנדל"ן, אחת מאחזקות קבוצת אריאל נתיבים, נמכרה בשנת 2004 לקבוצת אלקטרה. הקבוצה עוסקת בעיקר בפיתוח עסקים חדשניים בתחומי השירות, מתוך אסטרטגיה של מכירתם לאחר ביסוסם.

החזון

החזון של קבוצת אריאל נתיבים הוא מיקסום הערך למשקיעים, שותפים ועובדים ע"י פיתוח הזדמנויות בשוקי "נישה", פיתוח ערך עסקי לטווח ארוך ושאיפה למצוינות עסקית. קבוצת אריאל נתיבים פועלת כך שמנהליה, שותפיה ועובדיה עוסקים גם בפעילות למען הקהילה אם במסגרת פרטית ואם במסגרת הפעילות העסקית בקבוצה, לפחות ב- 50% מזמנם.

הקו המנחה של הקבוצה: לפעול בתחומי ההשקעות והשרות במקצועיות ואיכותיות תוך שילוב ערכים חברתיים.

חיים אריאל

haim_ariel

חיים אריאל הוא הבעלים ויו"ר של קבוצת אריאל נתיבים. חיים מנהל חברות כבר למעלה מ- 40 שנה במגוון רחב של סקטורים עסקיים, ובמיוחד בענף הנדל"ן וכמו כן, חבר, בעבר ובהווה, במספר רב של דירקטוריונים בחברות וארגונים מתחומי הבניה, התעשייה, התרבות והפעילות למען הקהילה ועוסק במיוחד ביזמות ובפיתוח עסקי בנישות ייחודיות. חיים משמש כקונסול כבוד של הרפובליקה הליטאית ומשמש כנציג הרשויות הכלכליות של מדינות ליטא ולטביה בישראל ובמסגרת זו פועל בעיקר להידוק הקשרים הכלכלים בין המדינות. בשנים האחרונות הוא הקים גם רשת חברות עסקיות חברתיות במתכונת של Social Enterprise למען הציבור במטרה לעודד וליצר מקומות עבודה ותעסוקה לאנשים עם מוגבלויות פיזיות, נפשיות ושכליות.

רקע עסקי

משנת 2006 – בעלים ויו"ר קבוצת אריאל נתיבים השקעות בע"מ.

במהלך 2010 – יו"ר תאגיד חברות השרות של קבוצת אלקטרה Electra Facility Management.

2009 – 1991www.arielgroup.co.il  מייסד ובעלים ואח"כ יו"ר פעיל של קבוצת נכסי אריאל, החברה הגדולה בארץ ומהמובילות בעולם לניהול ותפעול נכסי נדל"ן בהיקף של יותר מ 3 מיליון מ"ר משרדים, אלפי יחידות דיור, 25 קניונים ומרכזים מסחריים, 60 חניונים ועוד, בישראל וכן חברות בנות בגרמניה, לטביה, קפריסין, אוקראינה ועוד.

שנים קודמות

שנתיים מנכ"ל "נכסי אזורים" חברת היזמות וההשקעות בנדל"ן של קבוצת "כלל" שהוסבה לאחר מכן ל"בריטיש ישראל": יזום פרויקטים, השקעות בנדל"ן, ניהול חברות לניהול ואחזקה, מלונות דירות, קניונים, שכונות מגורים וכד'.
5 שנים מנכ"ל חברות הבניה הטרומיות של קבוצת "כלל": "כלל מערכות בניה", "כלל מוצרי בטון", "מודול בטון קונסטרוקציות" ועוד. הפעילויות הכלולות הן ייצור, שווק ובניה של פרויקטים למגורים, לתעשייה ולמוסדות ציבוריים בכל רחבי הארץ, כולל פיתוח שיטות בניה חדישות והקמת חברה לבנייתן, שיווקן ויישומן.
7 שנים ניהול מפעלי איטונג: מחצבות, מפעלי סיד, מפעלי יצור איטונג ובטרום, מפעלי יצור מרצפות.
7 שנים בתפקידי ניהול שונים בחברת כיתן: ניהול ארגוני, ניהול כח אדם, וניהול מפעל טכסטיל בית שאן.

חברות בדירקטוריונים

פעילות עסקית

1990 – 1988  דירקטור במספר חברות בתחום הבנייה בקבוצת "כלל".

1995 – 1992  דירקטור בחברת "דלתות חמדיה".

1999 – 1995  דירקטור חיצוני בחברת "תרמוקיר" למוצרי איטום ובניה.

1999 – 1994  דירקטור מטעם הציבור בחברת "ספנקריט" ליצור ובניה בתחומי הבניה הטרומית.

2001 – 2000  דירקטור חיצוני ויו"ר ועדת הכספים של חברת "בזק בינלאומי". ממלא מקום יו"ר הדירקטוריון בתקופת ביניים.

2010 – 2007 דירקטור מטעם הציבור בחברת "אפריקה ישראל תעשיות בע"מ" (כולל חברות פקר פלדה ונגב קרמיקה).

פעילות חברתית מחוץ לפעילות קבוצת אריאל נתיבים

2000 – 1998 ומשנת 2010 – 2007 – חבר הוועד המנהל של התזמורת הקאמרית הישראלית.

2011 – 2010 – חבר הנהלת אגודת הידידים של ארגון "אילן" לאנשים עם מוגבלויות.

משנת 2010 – חבר בצוות המועצה הלאומית לתעסוקת אנשים עם מוגבלויות (מיסודו של רענן דינור) ובמרבית ציוותי החשיבה והפיתוח הקיימים בישראל בתעשיה, בממשל ובאקדמיה, בנושא תעסוקת אנשים עם מוגבלות.

מ- 01.10.2010 עד 01.10.2011 - יו"ר חברת "אקולוגיה לקהילה מוגנת" העוסקת במיחזור פסולת מחשבים ע"י עובדים עם מוגבלויות קוגניטיביות.

משנת 2011 – חבר בצוות השולחן העגול הממשקי של משרד ראש הממשלה המטפל בממשקים בין מוסדות המדינה, המגזר העיסקי, והארגונים החברתיים.

משנת 2012 – נשיא חברת "כל יכול" מרכזי תקשוב – Call Center עיסקי המופעל ע"י כ- 220 אנשים עם מוגבלות בתנאי שוק עיסקי ותחרותי.

משנת 2012 – חבר הועד המנהל של עמותת "שק"ל" – שירותים קהילתיים לאנשים עם צרכים מיוחדים העוסקת בטיפול ושיקום כ- 8,000 אנשים עם מוגבלויות מגוונות. משנת 2014 משמש כיו"ר עמותת "שק"ל".